12 Aralık 2013,Perşembe / Yorum : 5

Lütfen Bekleyin, Video yükleniyor..

Arkadaşım Tilki – Le renard et l’enfant Filmi Full izle; Vahşi bir tilkiyle küçük bir kız arasındaki büyülü, hayatlarını değiştiren bir karşılaşma… Fransa’nın doğusundaki dağların eteklerinde bir köy evinde 10 yaşlarında küçük bir kız yaşamaktadır. Sonbaharda bir gün, ormanın içinden bisikletiyle okula doğru giderken yavru bir tilkiyle karşılaşır. İnsanlara alışık olmayan tilki, küçük kızdan kaçar. Ancak küçük kız tilkiyi tekrar görmek için güçlü bir istek duyar. Tilkiyle arkadaş olmak isteyen kız, her gün ormanda vakit geçirmeye başlar.

FRAGMAN
[stream provider=youtube flv=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3Dg-ABJuE_5v8 img=x:/img.youtube.com/vi/g-ABJuE_5v8/0.jpg embed=false share=false width=640 height=360 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false responsive=16:9 /]
1.P

2.P

3.P

Tek Parça VK 720p

Tek Parça VK

+ KOTA DOSTU YORUM YAP KASMA GİDER Erotik Film İzle SORUN BİLDİR 4051 İzlenme
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (24 votes, average: 7,13 out of 10)
Loading...
Arkadaşım Tilki izle

Arkadaşım Tilki izle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (24 votes, average: 7,13 out of 10)
Loading...

Arkadaşım Tilki – Le renard et l’enfant Filmi Full izle; Vahşi bir tilkiyle küçük bir kız arasındaki büyülü, hayatlarını değiştiren bir karşılaşma… Fransa’nın doğusundaki dağların eteklerinde bir köy evinde 10 yaşlarında küçük bir kız yaşamaktadır. Sonbaharda bir gün, ormanın içinden bisikletiyle okula doğru giderken yavru bir tilkiyle karşılaşır. İnsanlara alışık olmayan tilki, küçük kızdan kaçar.

“Arkadaşım Tilki izle” için 5 Yorum

 1. şefik ERGÜN dediki : Cevapla

  Çok güzel bir film. Anneler ve Babalar .Bu filmi lütfen çocuğunuza izlettiriniz. Çocuk ve hayvanın birbirlerine olan sevgisini çok güzel anlatan bir film. Saygılarımla.

 2. you dediki : Cevapla

  knk çok beğendim ama resmen hayvan belgeseli

 3. Derya dediki : Cevapla

  Anlayamadığım bir şey var.. Tercüme eden . Dudak ve mimik okuyarak seslendiren bizim kıymetli sanatçıların isimleri neden yazılmıyor.
  Çok üzüntü verici bir şey.
  Lütfen bu sanatçılarında adlarını görmek istiyoruz.

 4. father dediki : Cevapla

  cok GÜZELLLLLLLLLLLL bir film herkese tercih ederim…

 5. Tilki dediki : Cevapla

  SÜPER BENCE DÜNYANIN 1. FİLMİ 5 YILDIZ 10 NUMARA ♥ ♥ ♥

Bir Cevap Yazın