03 Eylül 2014,Çarşamba / Yorum : 0

Lütfen Bekleyin, Video yükleniyor..

Türk insanı için genelde içerisinde büyülerin olduğu filmler oldukça ilgi çekici gelir. İnancı yüksek olan ya da inancı olmayan herkes bilinmeyen yaratıklardan fazlasıyla ürkmektedir. Özellikle cin, şeytan kavramlarından sözlü olarak bahsedilmesi ile beraber bu kötü enerjilerin çağırıldığına inanılır. Bu cin, şeytan kavramı sonrasında farklı öykülerde sunularak insanların daha da korkmasına neden olur. Hal böyle olunca bilinmeyen canlı türlerine yönelik filmler yapılınca da hem ilgi çeker hem de insanı korkutmayı başarır. Eğer korku filmi severseniz bu filmin gerilimi sizi fazlasıyla tatmin edecektir.
Metafizik ve biyoenerji uzmanı olan Salih Memişoğlu’nun gerçek hayatta başına gelen olaylar bu filme işlenmeye çalışılmıştır. Bir filmdeki gerçek hayattan kesitler olması her zaman o filmi cazip kılar. Salih Memişoğlu’nun kuran içerisinde geçen Felak ve Nas surelerinin tedavisi ile insanlara musallat olan kötü güçlerden kurtulma yolları bu filmde aktarılmıştır. Filmin ismindeki düğüm sözcüğü de yine konu ile alakalıdır. Büyülerin de insanlar üzerinde etkili olabilmesi için düğüm ile o insana o büyünün yapışması sağlanır.
Bu filmin diğer bir ilgi çeken yanı ise filmde hem bilimsel yorumlar hem de hoca yorumu ile cin ve şeytan kavramına farklı açılardan yaklaşılmıştır. Film bu sayede hem bilimsel bir tatmin hem de hoca yorumu içermektedir. Film içerisinde söz konusu olan düğümün dini açıdan çözülmesinin bilimsel bir yaklaşımla aktarılmıştır.
Film içerik olarak bunları kapsarken konu olarak da Sinem isimli anne ve babası vefat eden bir kızın bir köpeğe çarpması ile başına gelen kötü olayları anlatır. Sevgilisi Akın ile mutlu bir hayat yaşayan Sinem bu köpeğe çarptıktan sonra hayatında hep kötülükler ile karşılaşmaya başlar. Cin, şeytan, büyü olaylarına karşı ilginiz varsa ve korkmak istiyorsanız mutlaka bu filmi izlemeniz gerekmektedir.

Film vizyondan çıktıktan sonra eklenecektir.

+ KOTA DOSTU YORUM YAP KASMA GİDER Erotik Film İzle SORUN BİLDİR 2604 İzlenme
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (13 votes, average: 5,46 out of 10)
Loading...
Azazil: Düğüm İzle

Azazil: Düğüm İzle ()

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (13 votes, average: 5,46 out of 10)
Loading...

Sinem, anne ve babası vefat ettikten sonra ailesinden kalan evde Teyzesi ve eniştesi ile yaşamaktadır. Üniversiteden sevgilisi Akın ile mutlu bir ilişkisi vardır. Bir gün Akın’la arabada giderlerken bir köpeğe çarpar ve ölümüne yol açarlar. O günden itibaren Sinem için kabus dolu anlar arka arkaya yaşanır. Filmin durmayan temposu ve gerilimi seyirciyi müthiş bir korku seyri yaşatırken, metafizik ve paranormal olaylar üzerine başka bir bakış açısı getirecek. Filmin oyuncu kadrosunda genç ve yetenekli oyuncular Cansu Diktaş, Tolga Akman, Nurten İnan ve Zafer Altun’a Antalya Şehir Tiyatroları ustalarından Murat Ercanlı eşlik ediyor.

Bir Cevap Yazın