27 Ağustos 2014,Çarşamba / Yorum : 1

Lütfen Bekleyin, Video yükleniyor..

Dram ve Erotik türde sahnelerin yer aldığı 2012 yılı güneykore yapımı olma özelliği taşıyan yapımın yönetmen koltuğunda Dae-seung Kim oturmaktadır, yapımın oyuncu kadrosunda Yeo-Jeong Jo, Dong-wook Kim ve Min-jun Kim isimli oyuncular rol almaktadır.

Film özet konusu, Cariye Filmi izle,Yoksulluk içinde yaşayan Hwa-yeon (Jo Yeo-jeong) kendisini kralın cariyelerinden biri olarak sunmaya karar verir. Saraya girer girmez, iki adam megaloman ve içkici Büyük Prens Seong-won (Kim Dong-wuk) tarafından yakalanır. The Concubine Filmi izle Kwon-yoo (Kim Min-joon) ise Hwa-yeon için duyduğu arzu ortaya çıkarsa her şeyini kaybedecektir. Siyasi entrikalar bu aşk üçgenini etkilemeye başlayınca, saray bu karakterlerin yaşam mücadelesi vereceği bir tutku ve takıntı yeri haline gelecektir.

+ KOTA DOSTU YORUM YAP KASMA GİDER Erotik Film İzle SORUN BİLDİR 68255 İzlenme
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (233 votes, average: 5,08 out of 10)
Loading...
Cariye Erotik Film İzle

The Concubine ()

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (233 votes, average: 5,08 out of 10)
Loading...
Tür: - -
Yapım:
Yönetmen:
Oyuncular:
Senarist:

Cariye Filmi izle,Yoksulluk içinde yaşayan Hwa-yeon (Jo Yeo-jeong) kendisini kralın cariyelerinden biri olarak sunmaya karar verir. Saraya girer girmez, iki adam megaloman ve içkici Büyük Prens Seong-won (Kim Dong-wuk) tarafından yakalanır. The Concubine Filmi izle Kwon-yoo (Kim Min-joon) ise Hwa-yeon için duyduğu arzu ortaya çıkarsa her şeyini kaybedecektir. Siyasi entrikalar bu aşk üçgenini etkilemeye başlayınca, saray bu karakterlerin yaşam mücadelesi vereceği bir tutku ve takıntı yeri haline gelecektir.

“Cariye Erotik Film İzle” için 1 Yorum

  1. KARTAL dediki : Cevapla

    çok zalım karı

Bir Cevap Yazın