Lütfen Bekleyin, Video yükleniyor..

Lise hayati iyi geçmeyen genç kızın; arkadaşlarının kötü davranması ve annesinin delirmesiyle başlayan bu hikaye carrie’nin güçlerinin öğrenmesiyle ve güçlerini kontrol etmek için araştırmalar yapar.
Bu arada balo zamanıda gelmektedir. Kötü kalbli chrisde sue yanına çekmek ister ama sue carrie korur ve sevgilisi olan tommy ross carrie baloya davet etmesini ister carrie onla dalga geçildini sanar.Tommy ross israr eder ve baloya gelmeyi kabul ettirir.Tabi carrie annesine söylemek zorundadır; zor olanda buydu ama annesi göndermek istemez erkeklerin kotu olduğuna inanır carrie çok kızar gücünü ortaya çıkarır.chris kötülüklerine devam eder erkek arkadaşına kullanarak carrie kötülük yapmak ister domuz bulurlar öldürürler domuz kanı balo yapılan yere koyarlar baloyi sabotaj ederler.bu arada sue hamile olacağindan şüpelenir.carrie annesinin bakişlariyla elbisesini hazırlar.Balo günü gediğinde tommy lümizinle carrie almaya gelir.Annesi göndermemek için elinden geleni yapmaktadır carrie içinde şeytan oldunu ve babasınında ayni partide hamile biraktini söyler. Carrie çok heycanlidir çünkü ilk defa bir erkekle bir yere çıkar hemde baloya tum dikkatler carrie herkes onu merak etmektedir.carrie heycanı hocasıyla az yenmekteyken tommy onu dansa kaldırır.Chris önceden hazırladığı tuzağı gerçekleştirmek için oylamada hile yapar tommy ve carrie seçtirir sue yapcaklarini msj atar sue arabasına atlar ve baloya gelir.Chris tuzağın ipini çekmeye çalışır ama yapamaz sue engellemeye çalışır öğretmeni tarafından en gellenir;chris ipi çeker ve kan dolu kova carrie üzerine dokulur ve videosu ekrana verirler çok kızan carrie öğretmeni gücüyle savurur .Carrie sanki delirmişçesine herkesi olduruyordu kim kötülük yaptıysa cezalandiriyordu.
Carrei; chris görür peşlerinden gider sinirlenmesi gücünü çok etkilemiti chris sevgilisi carrie ezmek isterken carrie gücüyle arabayi durdurur ve chris acımasızca öldürür.Carrie eve gittiğinde annesini kapattiği yerde bulamaz.Annesi carrie öldürmek ister bıçaklar ama başarmaz carrie annesini öldürür bu arada sue gelir yardım etmek ister ama carrie öldürmek ister ama bbeğinin olduğunu anlar dışarı iter ev üzerine çöker ve carrie annesiyle ölür.

FRAGMAN

1.PART

2.PART

3.PART

4.PART

5.PART

Tek Parça VK 720p

+ KOTA DOSTU YORUM YAP KASMA GİDER Erotik Film İzle SORUN BİLDİR 864 İzlenme
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (6 votes, average: 6,67 out of 10)
Loading...
Günah Tohumu Türkçe Dublaj izle

Günah Tohumu Türkçe Dublaj izle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (6 votes, average: 6,67 out of 10)
Loading...

Lise hayati iyi geçmeyen genç kızın; arkadaşlarının kötü davranması ve annesinin delirmesiyle başlayan bu hikaye carrie’nin güçlerinin öğrenmesiyle ve güçlerini kontrol etmek için araştırmalar yapar. Bu arada balo zamanıda gelmektedir. Kötü kalbli chrisde sue yanına çekmek ister ama sue carrie korur ve sevgilisi olan tommy ross carrie baloya davet etmesini ister carrie onla dalga geçildini

Bir Cevap Yazın