Lütfen Bekleyin, Video yükleniyor..

Sınırsızlar Kulübü veya Dallas Satınalma Klubü 2013 Dallas Satınalma Klübü 2013 yılına air Amerikan drama film Filmi’dir. Gazeteci Bill Minutaglio’nun bir haberi üzerine Ron Woodroof’un gerçek hayat hikayesini üzerinden kurgulanmış bir filmdir.

AIDS teşhisi kondukdan sonra sadece 30 günlük ömür biçilen Woodroof, Onaylanmış olan tek ilaç AZT’yi kullanmaya başladı. Ne yazık ki bu ilaç neredeyse onun ölümüne yol açıyordu. woofroof bu ilacı kullanmayı bıraktı ve hayatta kalabilmek için ilaç kaçakcılığına başladı. Doktoru olan Eve Saks (Garner) ile Hasta arkadaşları ve Rayon^’un yardımı Dallas Satınalma Klubünü kurdurlar, Çok geçmeden Amerikan İlaç ve Besin Yönetimi kuruluşunca bu faliyet keşfedildi Ron ve arkadaşları kendileri bir anda hiç beklemedikleri bir savaşın içinde buldu.

1.PART

2.PART

3.PART

4.PART

5.PART

FRAGMAN

Tek Parça VK 720p

+ KOTA DOSTU YORUM YAP KASMA GİDER Erotik Film İzle SORUN BİLDİR 1116 İzlenme
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (3 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...
Sınırsızlar Klübü İzle – Dallas Buyers Club

Sınırsızlar Klübü İzle – Dallas Buyers Club

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (3 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...

Sınırsızlar Kulübü veya Dallas Satınalma Klubü 2013 Dallas Satınalma Klübü 2013 yılına air Amerikan drama film Filmi’dir. Gazeteci Bill Minutaglio’nun bir haberi üzerine Ron Woodroof’un gerçek hayat hikayesini üzerinden kurgulanmış bir filmdir. AIDS teşhisi kondukdan sonra sadece 30 günlük ömür biçilen Woodroof, Onaylanmış olan tek ilaç AZT’yi kullanmaya başladı. Ne yazık ki bu ilaç neredeyse

Bir Cevap Yazın