Lütfen Bekleyin, Video yükleniyor..

Alber birden uyanır arabanın içindedir ve burnu kanar etrafını incelemeye başlar. Etrafı çamurdur anlayamaz nasıl oraya geldiğini bilmemektedir hatırladı tek şey müşterisine gittiği ve kız arkadaşıyla konuştuğudur.
Alber telefonu alır ve kayıt yapmaya başlar kendi kendine konuşurken araba hareketlenir. Gittikçe kötüleşen olay arabanın camların kırılmaya başlamasıyla daha da kötüleşir arabanın ne tarafa yattığını bilmek isteyen alber suyla terazi yapar araba sola yatmaktadır ısıtıcıları acar ama çalışmazlar. Karıncalar basmıştır delikleri kapatır bu ara oksijende azalmaktadır ve nefes almakta zorlar nasıl kaza yaptığını düşünür ve harita çizer nerden geçip oralara geldiği. Alber iyice sinirlenir kalifornaya niye geldini sorgular heyalan nasıl olur diye kızar ama kendini sakinleştirmeye çalışır çünkü oksijen azalmaya başlar. Düşünmeye başlar geçmişini karıyla geçirdiği anıları ev sahibinin şikayetlerini ve karısının nasıl öptüğünü hatırlar. Alber kabus görür reklamda oynar ama su şişesinin kapa açılmaz ve bi anda içinde bulur şişenin ve uyanır beş saat olmuştur ve oksijen iyice azalmiştir kendini sakinleştirmeye çalışır. Alber arabanın camını açmaya çalışır ama çamur içeri girer telaşla kapatır üzeri hep çamur olmuştur bi yandan da ust cam kırılmaya başlar işler iyice tehlikeli olmaya başlar suyu hepsini içer ilersini düşünmez çünkü çok susamıştı ve koltuğun arkasına haç işareti çizer tanrıya yalvarır kurtulmak ister. Tekrardan hayallere dalar hep aklına karısı gelir karısı avukattır kardeşinin reklamcı olmak ister. Alber arabadaki mahzemeleri bakar ve bir düzenlemeye sokar bu arada arkasından bir ses gelir bakar ki sus akmaktadır suyu pet şişelere doldurmak için kağıttan bir gider yapar. Camdan bir delik açar ve boru sokmaya çalışır ama yinee başarısız olur su gelir ve vazgeçer sonrasında boruya bir tıpa tıkar karnı acıkmıştır ve yemek yemeği düşünür ama kısıtlı olduğundan yemeği beyaz çikolata kaplı bisküvi yer içecek ise çamurlu suydu. Önceden deneyip başarısız olduğu boruyu bu sefer diğer borularla birleştirip yukari iter bir sure sonra zorlanmaya başlar ve tum gücünü boruya itmek için kullanır. Amacına ulaşan alber sonunda dışarıya ulaşır ve oksijen kazanır. Aklına ateş yakıp dumanı dişari çıkarmakti ama başarısız oldu eli yandı ve ateşi düşürdü az kalsın arabayi yakcaktı ve kendince vasiyet hazırlar delikten su gelir kapatmaya çalışırken demirle kafasını çizer ve bayılır hayller görmektedir evinde olduğunu görür ve dumanlar vardır uyanır. Başı çok kötüdür onu sarar ve ağrısını geçirir. Çamurlar akmaktaydı kuş bulur ve öldüğünü görür tüm umudu biter sinirlenir ve hayala dalar yine karısını görür çıkmış olarak sakattır ve karısının yanındadır o olmasa çıkamıyacağını itiraf eder ama gerçeğe geri döner nefesiz kalmıştır yorgundur hep karısı aklındadır çıkış nedeni olmaktadır.
Bebeğini düşünür ve adını koyar oldun koyar video izlemesini ister ve yanında olamıyacanı söyler. Kazanın nasıl olduğunu sonunda bitirmişti telefonla konuşurken heyelan olmuştu ve çamur kütlesi üzerine düşmüştü. Cam çatlamaya başlar ve çamur içeri girer tavan çöker iyice biten alber acıkmıştı. Aklına bi fikir gelir araba lastiğini oksijen tüpü olarak kullanmak ister kendini yağlar kulaklık takar müziği açar cam boşluğu kırar ve kazmaya başlar sonunda dışarı ulaşır ve çıkar.

FRAGMAN

1.PART

2.PART

3.PART

Tek Parça VK 720p

+ KOTA DOSTU YORUM YAP KASMA GİDER Erotik Film İzle SORUN BİLDİR 619 İzlenme
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Vahset Sapagi Türkçe Dublaj izle

Vahset Sapagi Türkçe Dublaj izle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Alber birden uyanır arabanın içindedir ve burnu kanar etrafını incelemeye başlar. Etrafı çamurdur anlayamaz nasıl oraya geldiğini bilmemektedir hatırladı tek şey müşterisine gittiği ve kız arkadaşıyla konuştuğudur. Alber telefonu alır ve kayıt yapmaya başlar kendi kendine konuşurken araba hareketlenir. Gittikçe kötüleşen olay arabanın camların kırılmaya başlamasıyla daha da kötüleşir arabanın ne tarafa yattığını bilmek isteyen

Bir Cevap Yazın