İletişim adreslerimiz sitemizin ilgili bölümlerinde oldukça açık bir şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Sitemize ait teknik ekip sayesinde filmlerin izlenmesi konusunda herhangi bir problemin yaşanmasına yönelik anında sorunlara cevap verilerek kullanıcılarımızın mağdur olmaması hedeflenmektedir. Filmler ili ilgili açıklamaların yeterli olmadığı konularda yine iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak sorularınıza cevap alabilirsiniz. Sitemizle ilgili olumlu ya da olumsuz tüm fikirlerinizi dile getirerek sitemizin kullanıcıları için daha uygun bir yapıda olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu konuda bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Zaman zaman kullanıcı portfolyomuzun oldukça büyük bir kitle olmasından dolayı soru ve cevaplar üzerinde kısa süreli gecikmeler yaşanmaktadır. Bu noktada sorunların değerlendirilmediği anlamına gelmeyerek kullanıcılarımızın kısa süreli bir bekleyiş için teşekkür ederiz.

İletişim konusunda sitemizde bulunan filmlerin hak sahiplerinin kurumsal yasal adreslerinden telif haklarıyla ilgili talepler sadece başvurular sonucu değerlendirilmektedir. Telif hakkı isteyen şirketler sitemize müracaat etmediği takdirde hiçbir ödeme yapılmayacaktır. Telif hakkı başvurularında gerekli yasal uygunluğa sahip olan isimlerin müdahaleleri sonucu filmler sitemizden kaldırılarak bir daha yüklenmeyecektir.

İletişim adreslerimiz haftanın 7 günü 24 saat süre ile hizmet verebilmektedir. Bu yüzden herhangi bir problemin yaşanması istek ve şikâyetlerin dile getirilmesi konusunda da kullanıcılarımızın fikirlerine önem vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana kullanıcılarımızın fikirleri doğrultusunda sitemiz ile ilgili bir çok noktanın istekler doğrultusunda düzenlenmesini sağlayarak kullanıcı memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi hedef olarak almaktayız.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz